• O škole

Naša škola ponúka :

• Získať úplné stredné vzdelanie s maturitou v odboroch štvorročné a osemročné gymnázium
          • Študovať na škole s takmer 70 - ročnou tradíciou.  Za tú dobu  škola vychovala stovky odborníkov - lekárov, farmaceutov, prírodovedcov, inžinierov, učiteľov, ekonómov, novinárov.....
          • Tím skúsených pedagógov
          • Kvalitnú prípravu na vysokoškolské štúdium
          • Voliteľné predmety už od druhého, resp, šiesteho ročníka
          • Aktívnu komunikáciu v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku
          • V osemročnom štúdiu garanciu druhého cudzieho jazyka už od primy
          • Moderné odborné učebne fyziky, biológie a chémie vybavené modernou meracou technikou
          • Zrekonštruovanú telocvičňu, multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, posilňovňu
          • Exkurzie na Slovensku aj v zahraničí
          • Pestrú ponuku krúžkov

Môžete sa stať  súčasťou

• Úspešného folklórneho súboru Ľubovňan.
          • Redakčnej rady časopisu Gympľoviny, ktorý sa už niekoľko rokov drží na predných priečkach medzi stredoškolskými časopismi na Slovensku.
          • Žiackej školskej rady, ktorá sa aktívne podieľa na organizovaní aktivít pre študentov, na chode školy a realizácií vlastných inovatívnach nápadov, na dobrovoľníckych a zbierkových aktivitách, členovia sa zúčastňujú odborných školení zameraných na rozvoj ŽŠR.
          • Komunity, ktorá sa zapája do programu Škola priateľská  k deťom, čo je program UNICEF-u, ktorý pomáha žiakom a učiteľom vytvárať si v škole bezpečné a priateľské prostredie.
          • Krúžku turistických nadšencov, ktorí milujú pobyt v prírode a nezľaknú sa ani náročnejších turistických trás.
          • Úspešného volejbalového tímu.
          • Kolektívu, v ktorom sa Tvoji spolužiaci stanú pre Teba inšpiráciou a najlepšími priateľmi.